Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
FIBARO Z-Wave sistema
There are no translations available.

FIBARO - bene geriausias bevielis pastatų automatizavimo sprendimas rinkoje

FIBARO siūlo neinvazinį sistemos instaliavimo procesą, kuriam nereikia tiesti brangių kabelių ar kitaip keisti esamos pastato kabelių infrastruktūros. Miniatiūriniai moduliai gali būti montuojami bet kokioje sieninėje jungiklių dėžutėje už įprastinio apšvietimo, žaliuzių ar kito jungiklio ir yra suderinami su bet kokio tipo įprastine elektros tinklo instaliacija.


Tai vienintelė sistema rinkoje, su kuria galima valdyti įprastinių LED arba liuminescencinių lempučių apšvietimą be neutralaus laido instaliacijoje (seno tipo elektros sistemos). Todėl ši sistema tinka netgi senos statybos daugiabučiams, individualiems namams ir kitiems pastatams automatizuoti.

FIBARO sistemos elementai yra suderinami su visais Z-Wave standartu veikiančiais bevielio ryšio produktais. Šiuo metu Z-Wave pagrindu veikiančius prietaisus gamina daugiau nei 300 nepriklausomų gamintojų, todėl FIBARO sistemą galima papildyti įrenginiais ir naujomis funkcijomis, kuriuos pagamino kitas gamintojas.

Grafinė vartotojo sąsaja

Nesudėtinga grafinė vartotojo sąsaja leidžia Jums konfigūruoti atskirų įrenginių veikimą, įvairius scenarijus ir visos sistemos darbą iš bet kurio kompiuterio bet kuriuo metu. Sistemos paleidimas ir nustatymai nereikalauja jokios specialios programinės įrangos ar techninio išsilavinimo – viskas vyksta interneto naršyklėje, kur paprastai ir suprantamai išdėstytų valdymo panelių pagalba galėsite patys valdyti ir konfigūruoti sistemą.Jums nereikia turėti VPN ryšio arba statinio IP adreso tam, kad galėtumėte nuotoliniu būdu valdyti sistemą.


Pažangi sistema

FIBARO sistema tikrina ir stebi atskirų prietaisų statusus ir, jei reikia, informuos Jus apie incidentą ar kitus pasikeitimus. Pavyzdžiui, jeigu Jūs atostogaujate ir pamiršote namuose išjungti ar sumažinti šildymą, FIBARO atsiųs jums pranešimą, klausiantį, ar ji turėtų padaryti tai už Jus. Tai vienintelė sistema rinkoje, kuri žino tikslią motorizuotų roletų ar markizių poziciją, apšvietimo būseną, patalpų temperatūras ir t.t. Bevieliai sistemos komponentai iš anksto informuos, kada būtina pakeisti jų maitinimo elementą. Valdymo sąsajos atsinaujina automatiškai, o sistemos parametrai ir kiti nustatymai nuolatos išsaugomi darant atsargines kopijas tiek sistemos viduje, tiek siunčiant juos į išorinius serverius.

Saugumas

FIBARO sistema gali būti integruota su esama signalizacija. Kiekvienas sistemos komponentas gali veikti nepriklausomai nuo centrinio procesoriaus. Jei centrinis procesorius nepasiekiamas, o sistema aptinka, pvz., gaisro požymius, kiekvienas komponentas gali savarankiškai atlikti jam tokiu atveju priskirtas užduotis: atidaryti motorizuotas žaliuzes, langus, įjungti dūmų vėdinimo sistema, ir t.t.

FIBARO prietaisai nereikalauja nuolatinės instaliacijos pastato infrastruktūroje. Taigi, jei Jūs norite perdažyti savo butą, pertvarkyti kai kurių sienų išdėstymą ar keisti interjero dizaino koncepciją... Tai ne problema - tiesiog išimkite bet kurį modulį iš jungiklio dėžutės ir įdiekite jį naujoje vietoje. Dėka bevielio MESH tinklo technologijos, modulis pats atnaujins savo padėtį likusių sistemos komponentų atžvilgiu ir toliau tęs savo darbą.

Vienas didžiausių FIBARO sistemos privalumų yra galimybė įdiegti jį į praktiškai bet kokį namą, butą ar biurą, visiškai nepažeidžiant esamos pastato infrastruktūros.

Sistemos instaliacija >

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus.

 
Naujiena
There are no translations available.

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+