Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
FIBARO moduliai
There are no translations available.


Home Center 2 namų valdiklis

FIBARO „Home Center 2“ namų valdiklis yra sistemos „smegenys“, kuris komunikuoja su visais tinkle esančiais Z-Wave prietaisais. Šis valdiklis buvo sukurtas tam, kad būtų galima įgyvendinti daug unikalių savybių, kurių iki šiol nebuvo panašaus tipo prietaisuose. „Home Center 2“ naujai apibrėžia Z-Wave pagrindu veikiančios protingo namo sistemos principus ir praplečia jos galimybes. Didelė atmintis + greitas procesorius = greita komunikacija tarp visų FIBARO sistemos elementų. Elektronikos architektūra, naudojama „Home Center 2“ valdiklyje, leidžia veikti sklandžiai ir greitai nei bet kada iki šiol.

 

 


HC LITE namų valdiklis

Itin kompaktiškas protingo namo valdiklis iš FIBARO. Neįtikėtinai greitas ir veiksmingas bei, žinoma, nebrangus. Kontroliuokite savo namus iš bet kurios pasaulio šalies naudojant mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pradėkite kurti malonią ir patogią savo namų aplinką, kurią gali suteikti pažangiausios protingo namo technologijos. HC Lite yra modulinis įrenginys. Reikia prijungti maitinimą ir jis jau paruoštas naudoti. Norite valdyti savo namus nuotoliniu būdu? Prijunkite HCL prie interneto ir pasieksite savo namus, kad ir kur bebūtumėt.

Apšvietimo valdymo modulis

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius. Modulis gali būti prijungtas prie dvilaidės arba trilaidės elektros instaliacijos – todėl gali būti instaliuotas ir senos statybos būstuose. FIBARO apšvietimo valdymo modulis gali valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu radijo bangomis ir įprastiniais prie jo prijungtais sieniniais jungikliais.  Įrenginys leidžia pasirinkti norimą apšvietimo lygį patalpose, tokiu būdu ne tik leidžia taupyti elektros energiją, bet ir sukurti pageidaujamą patalpų atmosferą.

2x1,5kW rėlių modulis

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 2x1,5 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu. Modulis skirtas valdyti 2 nepriklausomus elektros prietaisus, kurių kiekvienas yra ne didesnio kaip 1,5 kW galingumo. FIBARO dvigubų rėlių modulis gali būti valdomas nuotoliniu būdu radijo bangomis ir įprastiniais prie jo prijungtais sieniniais jungikliais

3kW rėlių modulis

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis 3 kW rėlių modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu.  Modulis skirtas valdyti įvairius elektros prietaisus, kurių bendras galingumas ne didesnis kaip 3 kW. FIBARO rėlių modulis gali būti valdomas nuotoliniu būdu radijo bangomis ir įprastiniais prie jo prijungtais sieniniais jungikliais.

Žaliuzių valdymo modulis

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis žaliuzių valdymo modulis, kuris gali būti instaliuotas į sieninę elektros instaliacijos dėžutę po įprastu jungikliu ar elektros lizdu.  Modulis skirtas valdyti motorizuotas žaliuzes, roletus, markizes ar kitus panašaus tipo elektros prietaisus. Prietaisas turi unikalią dabartinės valdomo įrenginio padėties nustatymo funkciją.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys, skirtas paversti bet kokį dvejetainę išvestį turintį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą. Be kontaktų įvesties šis daviklis turi galimybę prijungti standartinius DS18B20 temperatūros jutiklius, kurių parodymai transliuojami į Z-Wave tinklą. Universalus kontaktų modulis yra toks mažas, kad gali būti lengvai patalpintas pageidaujamo daviklio ar kito prietaiso korpuse, kurio funkcionalumą norima praplėsti Z-Wave standartu. Šis modulis gali būti naudojamas visur, kur reikia belaidžio duomenų surinkimo iš jutiklių ar kitų prietaisų.


Dūmų detektorius

Fibaro dūmų detektorius ko gero mažiausias bevielis dūmų jutiklis pasaulyje. Pažangi gamybos technologija leido sumažinti prietaisą sudarančių komponentų kiekį, kurie dabar yra sutalpinti į ypač kompaktišką korpusą. Šis detektorius buvo projektuotas taip, kad atitiktų visus galimus naudojimo scenarijus, nuo maitinimo režimų iki suderinamumo su įvairiomis apsaugos sistemomis: laidinėmis ir belaidžio ryšio. Viso to rezultatas - Jūs galite įdiegti šį detektorių ten, kur Jums reikia, ir nesvarbu, ar Jūs galite prijungti toje vietoje maitinimą ar atvesti laidus.


Vandens nuotėkio daviklis

Fibaro universalus vandens nuotėkio daviklis - futuristinis dizainas, kompaktiškas dydis, ir unikalios funkcijos. Šis unikalus belaidis prietaisas gali apsaugoti jus ir jūsų turtą. Savo pažangių technologijų ir matavimo tikslumo dėka, daviklis įspės jus apie vandens nuotekį arba sparčiai pakitusią temperatūra patalpoje taip užkirsdamas kelią didesniems nuostoliams. Signalas apie aptikta vandens nuotėkį arba staigius temperatūros pokyčius siunčiamas į Z-Wave tinklą įrenginiams kurie atsakingi už vandens vožtuvų ir šildymo valdymą, gyventojų perspėjimą bei kitus įrenginius kurie gali reaguoti į susidariusią situaciją.

 


Belaidis judesio daviklis

Tai pažangių technologijų meno kūrinys, kuris apjungia savyje keturias naudingas funkcijas – tam, kad suteiktų Jums dar daugiau galimybių. Šis išties mažas prietaisas be judesio aptikimo gali matuoti esamą aplinkos temperatūrą, šviesos intensyvumą ir vibracijas. Tam, kad galėtumėt mėgautis visais saugumo ir komforto malonumais, kuriuos suteikia šis daviklis, nebūtina tiesti naujų laidų namuose ar kitaip keisti esamą aplinką. Tiesiog pastatykite daviklį ten, kur norite ir jis jau pasiruošęs darbui. Išmanus laikiklis leidžia jutiklį instaliuoti bet kurioje vietoje bet kokioje padėtyje. Instaliuokite jį į nuolatinę vietą arba nusineškite į norimą patalpą ir stebėkite parametrus joje. Fibaro judesio jutiklis su kitais sistemos elementais bendrauja radijo bangomis, o jo veikimą užtikrina įmontuota ilgai veikianti keičiama baterija. Su vienu elementu prietaisas veiks net iki trejų metų.


Belaidis durų ir langų daviklis

Universalus magnetinis durų/ langų daviklis, kuriam nereikia jokių laidų, – duomenys perduodami bevieliu Z-Wave standartu, o maitinimo šaltinis yra keičiamas vidiniais elementais, kurių užteks ilgam. Šį daviklį galima instaliuoti praktiškai bet kur: prie bet kurių durų, langų ar garažo vartų. Daviklis išplečia sistemos funkcijas, suteikdamas galimybę ne tik stebėti durų ar langų atidarymą, bet turi ir temperatūros daviklį bei kontaktų įvestį, kurią galima panaudoti išoriniam jungikliui ar jutikliui pajungti. Jis gali būti naudojamas automatiniam apšvietimo valdymui, prieigos kontrolės ir apsaugos sistemoms, patalpų mikroklimato stebėjimui ir valdymui. Šis universalus daviklis namuose padidina saugumą ir suteikia daugiau komforto gyventojams.


Elektros lizdo adapteris

FIBARO WALL PLUG išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija. Tai labai funkcionalus elektros lizdo adapteris, kuris gali būti visur kur tik norite kontroliuoti elektros prietaisus ir patogiai stebėti energijos suvartojimą. Šis adapteris gali valdyti maitinimo grandinę ir rodyti praktiškai bet kokio prietaiso energijos suvartojimą ir tai nereikalauja sudėtingos įrangos instaliacijos. FIBARO  išmanusis elektros lizdo adapteris nereikalauja jokių diegimo įrankių ar elektros specialisto. Tiesiog išimkite jį iš dėžutės, įjunkite į elektros lizdą, o bet kurio elektros įrenginio kištuką įstatykite į adapterį – ir viskas!


Fibaro LED RGBW valdiklis

Belaidis 4 kanalų (RGBW) LED valdiklis su analoginio signalo įvestimis. Šis prietaisas puikiai tinka spalvotų LED juostų valdymui, arba 4-ių atskirų LED šviesos šaltinių valdymui. Išėjimų signalas - PWM, įtampa 12-24V.  Analoginiai 0V - 10V įėjimai leis pajungti įvairius daviklius, tokius kaip temperatūros, drėgmės, vėjo, apšvietimo ar kitų parametrų jutiklius.

Dimerio šuntas
 
Naujos kartos LED COB šviestuvai
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus.

 
Naujiena
There are no translations available.

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+