About Us

ACEPRO - Automatic Control Equipment for Professionals. Acepro is committed to bringing our customers

AV management

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Heating control

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Tinklapio naudojimosi sąlygos
There are no translations available.

Interneto tinklapio elementai, įskaitant tekstus, nuotraukas, kompiuterinę grafiką, logotipus, yra kūrinys pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą. Todėl bet koks atvaizdavimas ar visas arba dalinis atkūrimas be autoriaus arba jų teisėtų savininkų sutikimo yra neteisėtas.

Šio tinklapio turinys, įskaitant jo tekstą, vaizdinę medžiagą, vizualinį apipavidalinimą, logotipą, prekių ženklus ir kt., yra UAB ACEPRO nuosavybė.

Bet koks šio tinklapio turinio kopijavimas, perdavimas, platinimas ar laikymas bet kokia forma be išankstinio UAB ACEPRO raštiško leidimo yra draudžiamas išskyrus tuos atvejus, kai, laikantis čia nurodytų sąlygų, Jums leidžiama kai kurias šių puslapių turinio dalis išsaugoti savo kompiuteryje arba atsispausdinti ir naudoti išimtinai asmeniniams nekomerciniams tikslams. Griežtai draudžiama keisti šių tinklapių turinį bei naudoti jį kitokiems tikslams. Viešai publikuotais dokumentais ir kitais pranešimais spaudai naudotis leidžiama be apribojimų, jei aiškiai nurodomas informacijos šaltinis.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga
There are no translations available.

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus.

 
Naujiena
There are no translations available.

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+