Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Mūsų veiklos sritis

Nuolat kintančios ir tobulėjančios technologijos atneša į mūsų gyvenimą vis daugiau pažangos ir galimybių. Tačiau spartus technologijų tobulėjimas ir vis platesnis jų naudojimas kasdieniniame gyvenime iškelia naujų iššūkių siekiant jas suvaldyti bei efektyviai išnaudoti visas teikiamas galimybes. Ne išimtis ir mūsų namų ūkis, kuriame veikia ne viena šiais laikais įprasta sistema: šildymas ir oro kondicionavimas, apsaugos sistema, elektros tinklai, apšvietimas ir t.t. Tačiau dažniausiai šios sistemos veikia atskirai viena nuo kitos, neturi tarpusavyje ryšio ir patogaus valdymo. Tai ne tik mažina jų patrauklumą, bet ir dažnai neišnaudojamos visos technologijų teikiamos galimybės bei iššvaistomi materialiniai ištekliai.

Vienas iš būdų efektyvumui ir maksimaliam komfortui pasiekti yra įvairių sistemų apjungimas į vieną automatizuotą sistemą ir vartotojui patogų bei suprantamą jos valdymą. Tai ne tik suteikia daugiau komforto ir saugumo, bet ir taupo lėšas, didina patrauklumą bei investicijų į automatizavimą grąžą.

Tokį daugiafunkcinį sistemų apjungimą, jų autonomiškumą ir decentralizuotą valdymą, sugebantį sukurti ypatingą būsto komfortą, ekonomiją ir saugumą, galima vadinti „protingo“ namo koncepcija. 
Todėl mūsų įmonė kuria, platina ir diegia pažangias automatines valdymo sistemas, kurios apjungia įvairius atskirus įrenginius ir technologijas į vieną ar kelias sistemas, palengvina technologijų naudojimą, ir pateikia jas vartotojui suprantama forma.

Mes siekiame, kad šiuolaikinės namų technologijos nepastebimai tarnautų žmogui, padėtų kasdieniniame gyvenime ir taupytų lėšas bei laiką.

Mūsų kuriami produktai ir paslaugos yra išskirtinės rinkoje dėl savo unikalių charakteristikų, universalumo, plataus pritaikymo spektro ir modifikavimo lengvumo.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+