Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
Durų/ langų daviklis

Universalus magnetinis durų/ langų daviklis, kuriam nereikia jokių laidų, – duomenys perduodami bevieliu Z-Wave standartu, o maitinimo šaltinis yra keičiamas vidinis elementas, kurių užteks ilgam. Šį daviklį galima instaliuoti praktiškai bet kur: prie bet kurių durų, langų ar garažo vartų.

Daviklis išplečia sistemos funkcijas, suteikdamas galimybę ne tik stebėti durų ar langų atidarymą, bet turi ir temperatūros daviklį bei kontaktų įvestį, kurią galima panaudoti išoriniam jungikliui ar jutikliui pajungti.

Jis gali būti naudojamas automatiniam apšvietimo valdymui, prieigos kontrolės ir apsaugos sistemoms, patalpų mikroklimato stebėjimui ir valdymui. Šis universalus daviklis namuose padidina saugumą ir suteikia daugiau komforto gyventojams.

Šis daviklis savyje turi 4 prietaisus:

1. magnetinis kontaktas

Patalpose instaliuoti bevieliai davikliai suteiks papildomos informacijos pagrindiniam „Home Center2“ valdikliui, informacija gali būti naudojama siekiant valdyti kitus FIBARO sistemos komponentus. Pagrindinis valdiklis nuolatos tikrina langų ar durų būklę ir, esant reikalui, reaguos į pasikeitimus. Šis daviklis gali būti panaudotas kaip apsaugos sistemos elementas, kuris praneš apie atidaromas duris ar langus. Taip pat kaip papildomas elementas gali automatiškai valdyti apšvietimą ar vėdinimo sistemą atidarius/ uždarius patalpos duris. Tai tik keletas šio daviklio panaudojimo galimybių.

2. bevielis jungiklio daviklis

Durų/ langų jutiklis gali būti naudojamas kartu su „Home Center2“, norint paleisti bet kokią funkciją. Kai šio daviklio kontaktų įvestis pajungta prie įprasto sieninio jungiklio, juo galima valdyti kitus sistemos komponentus, pvz., įjungti ar išjungti viso būsto apšvietimą, įjungti laistymą ar kitus prietaisus. Daviklio kontaktų įvestis suprojektuota tam, kad leistų vartotojui pajungti anksčiau neplanuotą  jungiklį į norimą vietą be būtinybės tiesti naujus kabelius. Daviklių skaičius ir jų išdėstymas patalpose nebėra apribotas Jūsų interjero įrengimu ar laidų infrastruktūra.

3. temperatūros jutiklis

Durų/ langų modulis taip pat dirba su jau standartu tapusiu DS18B20 temperatūros jutikliu (parduodamas atskirai). Šis nedidelis jutiklis įmontuojamas į durų/ langų daviklį ir perduoda temperatūros parodymus į bendrą sistemą bevieliu būdu. Temperatūros jutiklio įrengimas yra labai paprastas. Tiesiog prijunkite jutiklio išvadus prie kontaktinės kaladėlės ir priveržkite juos. Temperatūros jutiklis išplečia visos sistemos funkcijas. Universalus durų/ langų daviklis su temperatūros jutikliu suteikia informaciją „Home Center2“ valdikliui, kuris, gavęs informaciją apie atviro lango daviklio parodymus, atitinkamai reaguoja valdant šildymo ar oro kondicionavimo sistemas. Temperatūros jutiklis taip pat gali būti naudojamos šildymo valdymo profilio sudaryme ir valdyme.

4. scenų jungiklis

Durų/ langų daviklis turi unikalią funkciją, kuri gali automatiškai įjungti ar išjungti iš anksto suprogramuotą įrangos veikimo sceną. Bet kuri daviklio įvestis, ar tai būtų magnetinis kontaktas, temperatūros parodymai, ar suveikęs prijungtas išorinis jutiklis, gali suaktyvinti suprogramuotą sceną ir taip sureaguoti į įvykusį pasikeitimą.

Lengvas ir greitas montavimas

Šio daviklio montavimas išties labai paprastas. Tiesiog išimkite daviklį iš dėžutės, atidarius korpusą, ištraukite apsauginį skirtuką nuo maitinimo elemento ir susiekite daviklį su pagrindiniu valdikliu. Daviklį į jo būsimą vietą galima pritvirtinti su pateiktu dvipusiu lipduku arba varžtais.

Mažos energijos sąnaudos užtikrina maitinimo elemento veikimą iki 2 metų. Daviklis automatiškai iš anksto įspės apie senkantį maitinimo elementą ir jo statusą. Dabartinė elemento būsena visada matoma pagrindinio daviklio valdymo sąsajoje.

 

 

Belaidis atnaujinimas

Modernus FIBARO durų/ langų daviklis suprojektuotas taip, kad būtų galima bevieliu būdu vykdyti jo programinės įrangos atnaujinimus. Kiekvienas įrenginio atnaujinimas vyksta sklandžiai ir be jokių papildomų vartotojo veiksmų. Pilnai automatizuotas programinės įrangos naujinimas yra ne tik patogus, bet saugus.

Individualumas

FIBARO durų/ langų daviklis yra septynių spalvų. Pasirinkite Jums patinkančią spalvą, priderintą prie Jūsų namų interjero dizaino, ir mėgaukitės saugumu bei komfortu.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+