Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
HC LITE namų valdiklis

Home Center Lite - sukurtas Jūsų malonumui

Pristatome naujus komforto ir saugumo matmenis – Home Center Lite (HC Lite) – neįtikėtinai kompaktiškas protingo namo valdiklis iš FIBARO. Šis valdiklis suprojektuotas taip, kad patenkintų didžiausius Jūsų poreikius ir suteiktų dar daugiau komforto Jūsų namuose. Mažas dydis – puikus efektas. Pakeiskite savo gyvenimą, padarykite jį saugesniu ir komfortiškesniu.

Neįtikėtinai greitas ir veiksmingas

HC Lite yra nedidelis prietaisas su dideliu potencialu. Neįtikėtinai greitas ir veiksmingas bei, žinoma, nebrangus. Kontroliuokite savo namus iš bet kurios pasaulio šalies naudojant mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pradėkite kurti malonią ir patogią savo namų aplinką, kurią gali suteikti pažangiausios protingo namo technologijos.

 

FIBARO sutalpino didžiules pažangių technologijų galimybes į ypač mažą dėžutę. HC Lite yra labai kompaktiškas prietaisas, kuris suteikia beribes galimybes sukurti nepriekaištingą namų komfortą ir saugumą – visa tai labai lengvai įgyvendinama per trumpą laiką.

Minimalizmas ir naujausios technologijos leidžia įgyvendinti tai, kas anksčiau buvo neįmanoma.

Dydis tik 90x90x33 mm


Sveiki atvykę į FIBARO pasaulį

Mes džiaugiamės galėdami Jus  pasveikinti mūsų pasaulyje, kuriame komfortas ir Jūsų šeimos saugumas yra mūsų prioritetai. FIBARO sistema sukurta tam, kad patenkintų Jūsų poreikius ir suteiktų galimybę paversti savo namus tokiais, kuriuose būtų gera gyventi. Pristatome miniatiūrinį, minimalizmo ir šiuolaikinio dizaino įkvėptą naujos kartos namų valdiklį HC Lite. Sukurkite savo protingus namus, kurie atitiktų Jūsų poreikius ir įpročius.

Individuali valdymo sąsaja
Nauja namų valdymo sąsaja tapo dar patogesnė ir paprastesnė – valdymo panelių išdėstymas ir funkcionalumas priklauso nuo Jūsų sprendimų. Galite kurti ir modifikuoti lenteles, piktogramos, vardus taip, kaip Jums atrodo patogiausia. Patogi ir lanksti FIBARO programa padarys Jūsų protingo namo valdymą lengvu ir suprantamu.

 

Iki 230 prietaisų Jūsų namuose

Dėka belaidžio Z-Wave ryšio, FIBARO sistemos montavimas nereikalauja jokių namų struktūros pakeitimų. Jūs galite įdiegti šią sistemą į bet kurį pastatą – netgi į pilnai įrengtą. HC Lite aprūpintas galingu ir neįtikėtinai efektyviu Cortex A8 procesoriumi. Su šiuo namų valdikliu Jūs galite automatizuoti net didžiausius namus ir valdyti iki 230 Z-Wave prietaisų jame.

Dėka energijos valdymo funkcijos, su FIBARO sistema galite stebėti dabartinį energijos suvartojimą ir vartojimo istoriją. Tai leis Jums atrasti daugiausiai energiją naudojančius namų prietaisus ir pažangiai juos valdyti. Išsami statistika pateikiama patogiai ir suprantama forma, tai padės Jums palyginti skirtingų laikotarpių parodymus, taupyti elektros energiją ir įvertinti būsimus mokesčius.

 

 

 


Įvairių grėsmių prevencija

Mums labiausiai rūpi Jūsų ir Jūsų šeimos saugumas. Štai kodėl FIBARO tiek daug dėmesio skiria saugumo klausimams. FIBARO sistema Jus iš karto informuos apie gresiantį gaisro, vandens užliejimo, įsilaužimo ar kitą kylantį pavojų. Nustačiusi pavojų, sistema aktyvuoja aliarmą, praneša saugos tarnyboms bei imasi veiksmų, kurie padeda išvengti ar bent iki minimumo sumažinti nuostolius: aktyvuoja priešgaisrinę sistemą gaisro atveju, išjungia vandens tiekimą esant vandens nutekėjimo pavojui ar įjungia kompleksinį aliarmą esant įsilaužimui.

Gaisro aliarmas Vandens nuotekio aliarmas Įsilaužimo aliarmas Dujų nuotekio aliarmas

Šilta arba vėsu. Taip, kaip norite Jūs.

Nėra nieko geriau, kaip grįžti į šiltus ir jaukius namus, ypač šaltą žiemos vakarą. Naudojant FIBARO protingo namo sistemą galite patogiai valdyti šildymo sistemą ir nustatyti savo mėgstamą temperatūrą net tada, kai Jūsų dar nėra namuose. Galite lengvai užprogramuoti šildymo programą – patalpos bus pašildomos iki reikiamos temperatūros kiekvieną savaitės dieną Jūsų nustatytomis valandomis. Galite nustatyti dienos temperatūrą, kuri bus pasiekta dar iki Jums išlipant iš lovos. Miegui pasirinkite žemesnę temperatūrą, kuri leis Jums gerai išsimiegoti ir pabusti pailsėjusiems bei žvaliems. Šildymo valdymas suteiks Jums tokį komfortą, kurio nesate patyrę anksčiau.

Kur tu esi?

Jūsų protingi namai visada žino, kur Jūs ar Jūsų šeimos nariai yra. Su vietos nustatymo funkcija galite ne tik matyti, kur yra Jūsų vaikai, bet ir nustatyti, kad sistema išjungtų nereikalingus prietaisus, kai Jūsų nėra namuose. Taip Jūs ne tik taupysite energiją, bet ir jausitės saugiau. Išmaniojo telefono programėlė, nustačiusi Jūsų buvimo vietą, gali įvertinti Jūsų maršrutą ir, apskaičiavusi laiką, per kurį Jūs grįšite namo, įjungti šildymo sistemą, apšvietimą ir kitus iš anksto suprogramuotus įrenginius, kurie svarbūs Jums būnant namuose. Energijos taupymas, saugumas ir komfortas - FIBARO.


Skubėdami į darbą susimąstėte, ar tikrai išjungėte lygintuvą? Jokių rūpesčių! Paimkite savo telefoną, įsijunkite FIBARO programėlę ir patikrinkite. Naudojant nuotolinę prieigą prie Jūsų protingo namo Jūs galite iš bet kurios pasaulio vietos patikrinti, kas vyksta namuose, valdyti įrenginius, stebėti šildymo parametrus ir daug daugiau.

Visa veiklos istorija Jūsų rankose

Su FIBARO sistema Jūs galite kontroliuoti, kiek laiko Jūsų vaikai praleidžia prie televizoriaus, kompiuterio ar žaidimų konsolės. Tai puikus įrankis planuoti, kiek valandų Jūsų vaikai gali žaisti ar žiūrėti savo mėgstamus filmus.

Galite sukurti automatinį tvarkaraštį arba nuotoliniu būdu valdyti prietaisų veikimą. Netgi galite matyti, kiek ir kuriuo laiku veikė tam tikros patalpos šviestuvas ar elektros tinklo lizdas.

HC Lite yra modulinis įrenginys. Reikia prijungti maitinimą ir jis jau paruoštas naudoti. Norite valdyti savo namus nuotoliniu būdu? Prijunkite HCL prie interneto ir pasieksite savo namus, kad ir kur bebūtumėt.

Norite turėti prieigą prie savo namų bet kokiomis aplinkybėmis? Atsarginis akumuliatorius ir GSM modulis leis Jums valdyti savo namus net jei dingtų elektra. HC Lite yra valdiklis, kurio Jums reikia. Galite pritaikyti jį pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Ir tai tik pradžia...

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+