Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
HDL sistemos produktai
There are no translations available.

Atstovaujame kompaniją HDL, kuri jau daugiau kaip 25 metus specializuojasi pastatų automatizavimo ir protingų namų įrangos projektavime, gamyboje bei platinime. Kompanija ne tik gamina savo unikalią sistemą, veikiančią HDL-Bus protokolu, bet ir KNX/EIB standartu veikiančius įrenginius.

HDL HDL-Bus produktai suteikia visą spektrą produktų (pilną sprendimą), norint įgyvendinti visas protingo namo sistemas: apšvietimo, šildymo, vėdinimo, apsaugos ir kitų būsto sistemų valdymą bei automatizavimą. Taip pat suteikia galimybę automatizuoti įvairius nestandartinius procesus, nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti būsto parametrus.

Produktai savo kokybę ir patikimumą įrodė daugelyje automatizavimo ir protingų namų projektų visame pasaulyje. Naujausi techniniai sprendimai ir didelis dėmesys kiekvieno produkto kokybei leido įsitvirtinti HDL kompanijai tarp didžiausių automatizavimo ir protingų namų įrangos gamintojų. Produktų techninės charakteristikos, siūlomos savybės ir sprendimai atitinka aukščiausius standartus ir reikalavimus, keliamus tokio tipo įrangai. Gaminama produkcija yra pripažinta daugelio tarptautinių organizacijų ir asociacijų, tame tarpe KNX/EIB ir DALI, o už inovacijas ir kokybę suteiktas ne vienas tarptautinis apdovanojimas.

Visą produktų katalogą rasite adresu www.hdl-protingi-namai.lt.

 

 

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+