Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
FIBARO Home Center 2

 

FIBARO „Home Center 2“ pagrindinis valdiklis yra sistemos „smegenys“, kuris komunikuoja su visais tinkle esančiais Z-Wave prietaisais.  Šis valdiklis buvo sukurtas tam, kad būtų galima įgyvendinti daug unikalių savybių, kurių iki šiol nebuvo panašaus tipo prietaisuose. „Home Center 2“ naujai apibrėžia Z-Wave pagrindu veikiančios protingo namo sistemos principus ir praplečia jos galimybes.

„Home Center 2“ yra ne tik paprastas elektroninis prietaisas, jis taip pat puikiai suprojektuotas, su novatoriška ir patogia valdymo sąsaja, bei iki šiol nematytomis funkcijomis.

Išskirtinis aliuminio korpusas

Aukščiausia surinkimo kokybė, preciziškumas ir stilinga išvaizda – visa tai Jums patiks iš pirmo žvilgsnio.  „Home Center 2“ yra pagamintas iš kieto aliuminio. Čia Jūs nerasite jokio pigaus plastiko! „Home Center 2“ ne tik gerai atrodo. Tikros naujovės slepiasi viduje.

Intel Atom 1,6Ghz procesorius 4GB MLC atkūrimo diskas 1GB RAM, 2GB SLC atmintis
Šio procesoriaus efektyvumo dėka, „Home Center 2“ yra kur kas greitesnis nei bet kuris kitas pagrindinis Z-Wave sąsajos valdiklis. Komunikacija tarp visų tinklo elementų vyksta ypač sklandžiai – o tai užtikrina greitą reagavimą į bet kokią vartotojo komandą ir jos įvykdymą. Žymiai pagerinta vartotojų apsauga - ypatingo FIBARO požiūrio į duomenų apsaugą dėka. Kiekvienas „Home Center 2“  turi savo atkūrimo diską, kuriame yra sistemos atsarginė kopija, diskas unikalus kiekvienam valdikliui. Tai visiškai apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie sistemos. Kitas šio sprendimo privalumas yra greitas ir paprastas sistemos atstatymas po bet kokio gedimo. Didelė atmintis + greitas procesorius = greita komunikacija tarp visų FIBARO sistemos elementų. Elektronikos architektūra, naudojama „Home Center 2“ valdiklyje, leidžia veikti sklandžiai ir greitai nei bet kada iki šiol.

Greita ir paprasta instaliacija

Prijunkite laidus taip, kaip parodyta paveiksle ir po maždaug 2 minučių nuo maitinimo pajungimo „Home Center 2“ valdiklis yra pasirengęs veikti. Pagal nutylėjimą „Home Center 2“ laukia IP adreso iš vietinio tinklo DHCP serverio. Jei nesate tikri, ar priskirtas norimas IP adresas, laikykite RECOVERY mygtuką įjungimo metu. Tokiu būdu valdiklis automatiškai gauna statinį IP 192.168.81.1 adresą. Norėdami pasiekti valdymo skydelį, įveskite „Home Center 2“ valdiklio IP adresą į naršyklės adreso juostą.

Susieti prietaisai - naujos galimybės Prietaisų panelės – dar didesnis patogumas
Pagrindinis „Home Center 2“ valdiklis suteikia Jums naujas galimybes susietų prietaisų dėka. Ši funkcija leidžia sujungti keletą prietaisų į vieną virtualų prietaisą ir apibendrinti jų funkcionalumą, pavyzdžiui, 3 termostatai, temperatūros ir drėgmės jutikliai sujungiami į vieną šildymo valdymo prietaisą. Pagrindinis šios funkcijos privalumas tas, kad galima patogiai valdyti kelis prietaisus vienu metu vieno mygtuko paspaudimu. Tuo pačiu metu sumažinamas prietaisų ir jų piktogramų skaičius valdymo sąsajoje.
„Home Center 2“  valdymo sąsaja leidžia lengvai kontroliuoti prietaisų grupes, kurios atsakingos už tas pačias funkcijas, pvz., šildymą, oro kondicionavimą, sodo laistymą ir t.t.  Prietaisų panelių dėka Jūs galite lengvai planuoti įrenginių grupių operacijas, remiantis savaitės dienos ar paros metu.

Išplėstinės scenos

„Home Center 2“ siūlo naują požiūrį į protingo namo valdymo scenas. Dabar scenos gali būti suprogramuotos pasitelkiant pagal bet kokį sistemos kintamąjį, pvz., temperatūrą, prietaiso būvį, oro sąlygas ir pan.

Geo lokalizacija

„Home Center 2“  suteikia Jums dar vieną unikalų funkcionalumą - rasti savo šeimos narius. Dabar Jūs visada galite sužinoti, kur yra Jūsų vaikai ar kiti šeimos nariai, be būtinybės skambinti jiems kas 5 minutes. „Home Center 2“  gaus ir atvaizduos jų buvimo vietą Jums. Jis taip pat gali rodyti Jūsų šeimos narių maršrutą ir dabartinę padėtį žemėlapyje.

„Home Center 2“ prisijungia prie išmaniajame telefone įdiegtos FIBARO aplikacijos, tokiu būdu gauna vartotojų koordinates ir atvaizduoja jas valdymo sąsajoje.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+