Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
FIBARO instaliacija

Vienas didžiausių FIBARO sistemos privalumų yra galimybė įdiegti jį į praktiškai bet kokį namą, butą ar biurą, visiškai nepažeidžiant esamos pastato infrastruktūros. Mes siūlome Jums visišką savo būsto sistemų kontrolę ir stebėjimą be būtinybės gadinti sienas, keisti jungiklių vietas ar pačius jungiklius. Tai sistema, kuri prisitaiko prie Jūsų poreikių, o ne atvirkščiai. Tai vienas iš daugelio skirtumų, kuris skiria FIBARO nuo konkurentų.

TIK 3 MINUČIŲ DARBAS NEMATOMA INSTALIACIJA
FIBARO modulio instaliacija tetrunka tik apie 3 minutes. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai nuimti norimą jungiklį (pvz., apšvietimo valdymo) nuo sienos, atjungti jį nuo elektros laidų, prie jų prijungti FIBARO modulį ir naujus jungiklio laidus. Kitu žingsniu belieka paslėpti FIBARO modulį instaliacinėje dėžutėje ir surinkti į seną vietą jungiklį, taip užbaigiant diegimo procesą.

Kiekvienas FIBARO modulis yra tik 42,5 mm ilgio, 37 mm pločio ir 15,9 mm aukščio, tai yra ne tik patys mažiausi tokio tipo prietaisai pasaulyje, bet ir vieni geriausiai atrodančių, bei patikimai veikiančių. Mažas modulių dydys leidžia instaliuoti praktiškai juos po betkokiu įprastu jungikliu ar elektros lizdu, todėl sistemos instaliacija yra išoriškai nematoma.

 

SUDERINAMI SU ĮPRASTINE ELEKTROS TINKLO INSTALIACIJA


PRIETAISO SUSIEJIMAS

Kad užbaigtumėte diegimo procesą, Jums reikia susieti įdiegtą prietaisą su „Home Center2“ pagrindiniu valdikliu. Prisijungus prie „Home Center2“ vartotojo sąsajos, reikia įjungti „klausymo“ režimą, o įdiegtą prietaisą perjungti į „susiejimo“ režimą. Tokiu būdu abu prietaisai radijo bangomis susisiekia vienas su kitu ir baigia diegimo procesą. Įdiegtas prietaisas automatiškai atpažįstamas ir įtraukiamas į „Home Center2“ duomenų bazę ir visos sistemos tinklą.

Dėka naujoviškos „Z-Wave" technologijos, FIBARO sistemos prietaisai gali lengvai bendrauti su pagrindiniu valdikliu, o pastato automatizavimo sistemos įrengimas yra paprastas ir, dar svarbiau, - pigus.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+