Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
Išmanusis elektros lizdo adapteris

FIBARO WALL PLUG išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija. Tai labai funkcionalus elektros lizdo adapteris, kuris gali būti visur kur tik norite kontroliuoti elektros prietaisus ir patogiai stebėti energijos suvartojimą. Šis adapteris gali valdyti maitinimo grandinę ir rodyti praktiškai bet kokio prietaiso energijos suvartojimą ir tai nereikalauja sudėtingos įrangos instaliacijos.

Ypač kompaktiškas ir gražus - FIBARO elektros lizdo adapteris yra mažiausias ir bene geriausiai atrodantis iš visų tokio tipo prietaisų (šiuo metu esančių rinkoje). Jo modernus dizainas puikiai dera prie bet kokio interjero, o glotnus paviršius ir nuostabus galios žiedas atrodo išties estetiškai ir patraukliai.

Paprasta naudoti

FIBARO  išmanusis elektros lizdo adapteris nereikalauja jokių diegimo įrankių ar elektros specialisto. Tiesiog išimkite jį iš dėžutės, įjunkite į elektros lizdą, o bet kurio elektros įrenginio kištuką įstatykite į adapterį – ir viskas! „Home Center2“ valdiklio vartotojo sąsaja užtikrina paprastą ir intuityvų būdą valdyti Jūsų prietaisus.

Meistriškas dizainas

Kiekvienas komponentas buvo sukurtas su precizišku tikslumu ir išbandytas ekstremaliomis sąlygomis. FIBARO  išmanusis adapteris yra specialiai Jums kurtas produktas. Nepaisant šimtų techninių problemų, jis buvo suprojektuotas ir sukurtas be jokių kompromisų. Prietaisas nėra paprastas nuotolinio valdymo kištukas, jis yra tikras inžinerijos šedevras. Paimkite jį į savo rankas ir pamatysite, kiek daug pastangų FIBARO inžinieriai įdėjo į šio produkto gamybą.

Apsauga nuo vaikų

Prietaise yra įrengtas specialus dangtelis, kuris apsaugo nuo pašalinių objektų patekimo į kontaktų lizdą. Tai ypač naudinga apsaugant savo mažamečius vaikus, kurių smalsumas ir kūrybiškumas yra begalinis.

 

Kontroliuojama apkrova

FIBARO išmanusis elektros lizdo adapteris leidžia jums stebėti elektros energijos sąnaudas. Besikeičiantis spalvotas šviesos žiedas vizualiai informuoja apie pajungto prietaiso naudojama galią. Be to, integruotas temperatūros jutiklis įspės Jus mirksinčia raudona šviesa, jei temperatūra viršija 55° C. Apsauga taip pat suveiks, jei pajungto prietaiso galia viršys didžiausią leistiną apkrovą (2,5 kW).

Virtuali auklė

Aiškios taisyklės ir nurodymai yra labai svarbu auginant vaikus. FIBARO gali padėti Jums net šioje srityje. Prijunkite išmanųjį elektros lizdo adapterį prie žaidimų konsolės ar televizoriaus vaikų kambariuose ir nuotoliniu būdu nuspręsite, kada Jūsų vaikai gali naudotis prijungtu įrenginiu. Galite visam laikui nustatyti šių įrenginių veikimo laiką pagal paros laiką ar savaitės dienas.

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Galite atnaujinti prietaisą nuotoliniu būdu: pasirinkite norimą atnaujinti prietaisą  „Home Center2“  valdiklyje ir pradėkite naujinimą. Jums nereikia atjunginėti prietaiso nuo elektros lizdo, eikvoti savo laiką jungiant jį prie kompiuterio ar kitaip rūpintis jo priežiūrą. Tiesiog paspauskite mygtuką „Atnaujinti" ir užsiimkite sau maloniais dalykais.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+