Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
Judesio daviklis

Įkvėptas gamtos

Grožis ateina iš gamtos, pažangios technologijos - iš žmonių. Šių dalykų esmė buvo panaudota kuriant Fibaro judesio daviklį. Įkvėpti senovės egiptiečių, Fibaro sukūrė mažiausią pasaulyje bevielį judesio jutiklį, kurio formos yra kaip katės akis.

Ištisus šimtmečius katės simbolizuojamos kaip žmonių ir namų globėjos. Be to, katės yra žinomas kaip plėšrūnės, su puikiu regėjimu, gera klausa ir išskirtiniu budrumu. Fibaro judesio jutiklis yra toks pat įžvalgus kaip katės akis: jis mato plačiau ir toliau, todėl jis gali pastebėti net tai, ko Jūs nematote. Jis turi platų ir tolima regėjimo lauką, todėl yra neįtikėtinai budrus.

Šis pažangus prietaisas padarys Jūsų gyvenimą ne tik patogesniu, bet taip pat leis Jums ir Jūsų šeimai jaustis saugiau.

Daugiafunkcinis prietaisas
Tai pažangių technologijų meno kūrinys, kuris apjungia savyje keturias naudingas funkcijas – tam, kad suteiktų Jums dar daugiau galimybių. Šis išties mažas prietaisas be judesio aptikimo gali matuoti esamą aplinkos temperatūrą, šviesos intensyvumą ir vibracijas.
Fibaro judesio jutiklis išplečia komforto galimybes Jūsų namuose. Galite sukurti individualius scenarijus ir pamiršti apie nemalonias situacijas - mėgaukitės saugumu ir komfortu. Šis daviklis iš anksto aptinka įsilaužėlį, gaisro pavojų ar kitas grėsmes. Dabar Jūs galėsite matyti ir žinoti daugiau apie tai, kas vyksta Jūsų namuose.

Spalvinė informacija

Spalvota LED apšvietimo indikacija informuos Jus apie judesį ir esamą patalpos temperatūrą vienu metu. Galite nustatyti pageidaujamą spalvą ir jos intensyvumą skirtingoms temperatūroms ir, kai tik įeisite į kambarį, Jūs žinosite, kokia temperatūra jame yra.

 

Mažas ir gražus!

Pasaulyje pažangiausios technologijas buvo sutalpintos į nedidelį nepriekaištingą baltą korpusą. Mažesnis nei 44 milimetrų skersmuo – išties mažas. Jūs pamilsite jį iš pirmo žvilgsnio.

Pažangus objektų atpažinimas

Viena iš pagrindinių šio daviklio savybių yra jo puikus gebėjimas aptikti net menkiausią judesį. Niekas neliks nepastebėtas! Atsižvelgiant į tai, kad visi kambariai yra skirtingi, Jūs taip pat galite atitinkamai reguliuoti judesio jutiklio jautrumą, kad jis atitiktų savo vietą namuose, Jūsų  individualius poreikius ar tam tikras situacijas.

Stebėkite savo namus ir artimuosius
Įdomu, kas vyksta namuose, kai esate išvykę? Kai esate darbe ar verslo kelionėje, Fibaro judesio jutiklis leis Jums stebėti savo namus ir apsaugoti savo artimuosius. Be to, Fibaro judesio jutiklis stebi ir registruoja, kiek laiko kažkas būna kambaryje. Taigi, Jums bus pranešta, kai Jūsų vaikai praleis didžiąją dalį savo laiko žiūrėdami televizorių svetainėje vietoj to, kad darytų namų darbus savo kambariuose. Jūs netgi galėsite išjungti televizorių nuotoliniu būdu.

Suskaičiuokite svečius

Įdiegti Fibaro judesio davikliai ant abiejų pastato įėjimo pusių leis Jums visada žinoti, kiek žmonių įėjo ir išėjo iš namų ar tam tikros patalpos. Nereikės nerimauti, kai Jūsų paaugliai vaikai liks vieni namuose. Fibaro  judesio jutiklis Jums praneš, kada jis išėjo ir grįžo namo, arba kiek svečių jis turėjo.

Atvyko svečių?

Šeimos susitikimas, pietūs su draugais ar vakarėlis - Fibaro  judesio jutiklis užfiksuos, kad neįprastai padaugėjo žmonių ir pasirūpins, kad Jūsų svečiai jaustųsi patogiai. Kai protingo namo sistema užfiksuoja, kad namuose yra daugiau žmonių, ji gali padidinti pastato vėdinimą, todėl jame bus išlaikytas pakankamai grynas oras.

Jis mokosi Jūsų įpročių

Fibaro judesio daviklio gebėjimas analizuoti Jūsų įpročius leidžia protingo namo sistemai adaptuotis ir prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Galite apjungti du Fibaro valdiklius, veikiančius vienoje sistemoje: vieną namuose, kitą Jūsų darbe. Darbe esantis judesio daviklis fiksuos, kad Jūs vis dar dirbate, ir praneš namuose esančiam valdikliui, kad temperatūra ir ventiliacija patalpose dar turi būti sumažinta iki to laiko, kol Jūs grįšite į savo namus.

Namas prabus kartu su Jumis
Fibaro judesio jutiklis padarys kiekvieną Jūsų rytą nuostabų. Kai atsibusite, jutiklis aktyvuos iš anksto užprogramuotą ryto scenarijų. Temperatūra bus nustatyti taip, kaip jums patinka, bus atitrauktos užuolaidos ir įjungti pageidaujami elektros prietaisai.

Primins įjungti apsaugos sistemą
Ar teko netyčia palikti veikiantį lygintuvą ar šviesas kambariuose, kai kažkur išskubėjote? Pamiršote įjungti namų apsaugos sistemą? Jokių rūpesčių! Fibaro judesio jutiklis nustatys, kad Jūs išvykote iš namų, palikę veikiančius prietaisus ar apšvietimą, ir apie tai Jus informuos. Arba automatiškai išjungs visus nereikalingus prietaisus, įjungs apsaugos sistemą, sumažins patalpų temperatūrą ir t.t.


Mobilumas - vienas didžiausių privalumų
Tam, kad galėtumėt mėgautis visais saugumo ir komforto malonumais, kuriuos suteikia šis daviklis, nebūtina tiesti naujų laidų namuose ar kitaip keisti esamą aplinką. Tiesiog pastatykite daviklį ten, kur norite ir jis jau pasiruošęs darbui. Išmanus laikiklis leidžia jutiklį instaliuoti bet kurioje vietoje bet kokioje padėtyje. Instaliuokite jį į nuolatinę vietą arba nusineškite į norimą patalpą ir stebėkite parametrus joje.
Fibaro judesio jutiklis su kitais sistemos elementais bendrauja radijo bangomis, o jo veikimą užtikrina įmontuota ilgai veikianti keičiama baterija. Su vienu elementu prietaisas veiks net iki trejų metų.

Savisauga
Fibaro judesio jutiklis turi įmontuotą apsaugą nuo išmontavimo ar vietos pakeitimo. Bet koks bandymas perkelti arba pakeisti jutiklio žiūrėjimo kampą sukels aliarmą, sistema Jus informuos atsiųsdama žinutę į Jūsų mobiliuosius įrenginius.
Temperatūros korekcija
Komfortiška temperatūra yra labai svarbi mūsų gerai savijautai. Fibaro judesio jutiklis turi įmontuotą temperatūros jutiklį, kuris gali informuoti Jus ir šildymo sistemą apie dabartinę patalpos temperatūrą. Tačiau temperatūra lubų lygyje skiriasi nuo tos, kuri yra arti grindų. Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint išgauti tikslius parodymus, tai pamatuoti, kokia temperatūra yra Jūsų aukštyje ir įvesti korekcijas į palubėje esantį daviklį, – nuo šiol jis rodys tikslią temperatūrą, kuri yra Jūsų aukštyje.


Puikus bendradarbiavimas su kitais prietaisais
Fibaro judesio jutikliai puikiai veikia bet kokioje situacijoje ir suteikia Jums daug galimybių, kai jutiklio darbas integruojamas su kitais įtaisais. Vakare jis informuos sistemą, kada įjungti ar išjungti šviesas, priklausomai nuo judesio ir šviesos kiekio.  Tamsiu paros metu užfiksavęs judesį duos signalą apšvietimo sistemai, kad reikia įjungti apšvietimą, o vaizdo stebėjimo sistema geriau matys filmuojamus objektus. Galite atsipalaiduoti, Fibaro sistema saugo Jūsų namus.
 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+