Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Mūsų misija, vizija ir tikslai

Mūsų vizija - tapti automatizavimo ir valdymo sistemų gamybos bei diegimo lyderiu.

Mūsų misija - kurti ir diegti automatines valdymo sistemas visuomeniniuose ir gyvenamuosiuose objektuose, skatinti jų sanglaudą siekiant maksimalaus komforto, kokybės ir efektyvaus panaudojimo kasdieniniame gyvenime.
Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų produktų ir paslaugų kokybę bei didinti pridėtinę vertę.
Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Mūsų tikslai:

  • Užtikrinti kokybišką ir maksimalų vartotojų poreikių tenkinimą;
  • Skatinti namų automatizavimo plėtrą visuose šios rinkos segmentuose;
  • Sparčiai plėsti įmonės veiklą ir užtikrinti didesnę nei vidutinę nuosavybės grąžą;
  • Plėsti teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą;
  • Tapti lyderiu namų automatizavimo rinkoje Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse;
  • Įsitvirtinti tarp didžiausių namų automatizavimo valdiklių gamintojų pasaulyje;
  • Pateikti rinkai tik kokybiškus ir patikimus produktus bei paslaugas.
 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+