Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Namų automatizavimas

Namų automatizavimas -  tai bendras būsto įrenginių apjungimas į vieną automatizuotą sistemą, kuri leidžia patogiai ir racionaliai naudoti būste esančią įrangą ir jos veikimui reikalingą energiją, tuo pačiu suteikiant gyventojui maksimalų komforto ir saugumo lygį.

Namų automatizavimo sąvoka apima daugelį sričių, tokių kaip automatinis namo šildymo valdymas, vėdinimo, apšvietimo, elektros ir kitų sistemų administravimas. Dažnai būstai su įdiegta viena ar keliomis automatinėmis sistemomis vadinami „protingais namais“. Šią sąvoką galima suprasti kaip automatizuotą namo ir jame esančių prietaisų valdymo sistemą, kurios paskirtis ne tik nepastebimai tarnauti žmogui, padėti kasdieniniame gyvenime, bet ir taupyti energetinius išteklius bei laiką.

» Mūsų įmonė kuria ir diegia sistemas skirtas namų automatizavimui. Atliekame atskirų namo sistemų ir inžinierinių tinklų apjungimą į vieną bendrą sistemą, programuojame įvairius valdymo scenarijus, siekiame namo autonomiškumo ir svarbiausia ekonomijos ir komforto. Mūsų namų automatizavimo sistemos turi patogų vietinį ir nuotolinį valdymą.

 
Energijos taupymas

Mūsų diegiamos sistemos Jums leis ne tik efektyviai valdyti esamus įprastinius energijos šaltinius ir taupyti pinigus, bet diegti ir naudotis saulės, vėjo bei kitais atsinaujinančios energijos šaltiniais.

 
Namų automatizavimo nauda

Nors atskiros, įvairius procesus lengvinančios ir energijos sąnaudas mažinančios technologijos sparčiai plinta pasaulyje ir atskirose ūkio šakose, pvz., pramonėje, tačiau dažnai mūsų buitis yra pamiršta. Čia, nors ir naudojami atskiri įrengimai įvairiems tikslams pasiekti, tačiau retas būstas turi šių įrenginių apjungimą į vieną automatizuotą sistemą, kuri gali išlaisvinti nuo daugelio funkcijų rutinos.

Praktiškai kiekvienas šiuolaikinis namas, butas ar kambarys turi savo elektros įvadą, apšvietimą, šildymą ir neretai kitas komunikacijas. O jų naudojimas ir valdymas dažniausiai vyksta senais metodais: įjungiama/ išjungiama jungiklių pagalba, šildymas ir apšvietimas kaip konstanta – yra tiek, kiek paduodama, muzika groja ir filmas rodomas tik ten, kur yra televizorius, muzikos ir vaizdo grotuvai.

Skaityti daugiau...
 


Google+