Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Šildymo valdymas

» Nemažą būsto išlaikymo kaštų dalį sudaro išlaidos šildymui, todėl kiekvienam vartotojui labai aktualu jas sumažinti. Šiam klausimui skiriama daug dėmesio, tačiau dažniausiai apsiribojama tik pastatų konstrukcijų gerinimu, t. y. šilumos nuostolių mažinimu, o pačių šildymo sistemų efektyvumo didinimas, diegiant naujus valdymo būdus ir algoritmus, mažai išnaudojamas.

Šildymo sistemos efektyvumas priklauso ne tik nuo sudėtinių šildymo sistemos elementų (šildymo katilų, vamzdynų, radiatorių ir t. t.) kokybės, bet ir didele dalimi nuo šildymo sistemos valdymo efektyvumo, kurios pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Visa tai pasiekiama automatizuotu šildymo sistemos valdymu, kuris apjungia atskirus mazgus į vieną sistemą ir efektyviai ją valdo atsižvelgiant į pastato termodinamines savybes, meteorologines sąlygas ir šalutinius šilumos šaltinius (saulės energiją, prietaisų, židinių, žmonių skleidžiamą šilumą).

» Mūsų įmonė diegia automatizuotas šildymo sistemas, kurios valdo įvairių tipų šildymo katilus, cirkuliacinio siurblio darbą, sklendes, akumuliacines talpas ir kitus elementus maksimaliai išnaudodama visus šiluminius resursus. Šildymo sistemos valdymo pagalba galima nustatyti skirtingas atskirų patalpų temperatūrų programas pagal įvairius kriterijus: laiką, oro sąlygas, drėgnumą ir kt. Taip pat nuotoliniu būdu valdyti temperatūrinius režimus, stebėti esamas temperatūras bei visos sistemos darbą.

Įdiegtas automatinis šildymo valdymas ne tik suteikia didesnį komfortą, išlaisvina nuo dažnos sistemos priežiūros, bet ir, svarbiausia - leidžia sumažinti nuo 20 iki 40 proc. energetinių išteklių per metus. 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+