Fibaro belaidis dimeris

Radijo bangomis valdomas miniatiūrinis apšvietimo valdymo modulis (dimeris), skirtas valdyti bet kokio tipo šviesos šaltinius.

Išmanusis elektros lizdo adapteris

Išmanusis elektros prietaisas yra labai kompaktiškas ir modernus nuotoliniu būdu valdomas elektros lizdo adapteris su galios matavimo funkcija.

Universalus kontaktų modulis

Universalus kontaktų modulis yra belaidis įrenginys skirtas paversti bet kokį jutiklį į Z-Wave standartu veikiantį prietaisą.

http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/736170fibaro_baneris_dimeris.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/383478Fibaro_wallPlug1.jpg http://www.acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/201017fibaro_baneris_universalus_sensorius.jpg
Z-Wave technologija

Z-Wave yra novatoriškas bevielio ryšio standartas, kuris buvo sukurtas išskirtinai automatizavimo ir protingo namo sistemoms. Ši technologija naudojama namų elektroninių prietaisų, tokių kaip termostatai, signalizacija, apšvietimas, oro kondicionavimo, vėdinimo, garso ir vaizdo įrenginiams valdyti.


Z-Wave veikia MESH tinklų technologijos principu, kur kiekvienas tinklo prietaisas gali siųsti ir gauti valdymo komandas. Įrenginiai taip pat gali kontroliuoti ir stebėti kitų modulių darbą, tuo pačiu metu nuolat informuojant centrinį valdymo įrenginį apie jų statusą.FIBARO sistemos prietaisai yra pagrįsti Z-Wave technologija, kurios dėka jie gali dirbti individualiai arba grupėmis, bendrauti vienas su kitu tam, kad neribotų namų automatikos galimybių ir užtikrintų patikimą visos sistemos darbą.

Kiekvienas Z-Wave modulis turi praeiti griežtą ir sudėtingą tyrimą, kurį atlieką Z-Wave aljansas. Ir tik pilnai visus standartus atitinkantiems prietaisams išduodamas suderinamumo pažymėjimas. Šiuo metu daugiau kaip 300 gamintojų visame pasaulyje vysto Z-Wave technologijos pagrindu veikiančius produktus. Dėka nuolatinio bendradarbiavimo ir suderinamumo su jų produktais, mes turime prieigą prie begalės pažangių sprendimų ir neribotų galimybių.

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+